بادکنک هلیومی

بادکنک هلیومی

بادکنک هلیومی یا بادکنک گازی

منظور از بادکنک هلیومی به بادکنک هایی که با گاز هلیوم پر می شوند گفته می شود، هلیم با توجه به خصوصیاتی که دارد تزئینات ما را در امر بادکنک ارایی متفاوت تر می کند و زیبایی که بادکنک های گازی به مراسم الهام می بخشد برای تمام سنین مورد استفاده قرار می گیرد.

گاز هلیوم بی خطر و خنثی می باشد لذا می توان از بادکنک های پر شده با گاز هلیوم در انواع جشن ها و در هر شرایط مکانی استفاده کرد. اگر می خواهید دکوراسیون مراسمتان متفاوت تر از همیشه باشد بادکنک ارایی با بادکنک های هلیومی را تجربه کنید.

فروش بادکنک هلیومی

بادکنک پر شده با گاز هلیوم را می توانید از فروشگاه معتبر تهران بالن خریداری کرده و یا در جهت سهولت در ثبت و ارسال سفارش با تماس با بخش فروش فروشگاه و انتخاب نوع و رنگ بادکنک از طریق سایت و یا اینستاگرام و ارتباط با تلگرام اقدام به سفارش انواع بادکنک های هلیومی کنید.

مواردی که تهران بالن در پر کردن هر بادکنک هلیومی مورد استفاده قرار می دهد.

  • گاز هلیوم خالص
    تهران بالن برای بادکنک های پر شده با هلیوم از گاز هلیوم خالص گرید ۵ استفاده کرده و به هیچ عنوان از ترکیب گاز هلیوم و هوا برای پر کردن بادکنک استفاده نمی کند.
  • جنس و نوع بادکنک
    تهران بالن برای بفروش رساندن بادکنک های هلیومی از بادکنک های مکزیک و تایلندی استفاده کرده و در برخی مواقع با درخواست خریدار از بادکنک های امریکایی برای پر شدن با گاز هلیوم استفاده می کند همچنین برای طولانی تر شدن عمر بادکنک هلیومی از چسب مخصوص بادکنک برای ماندگاری بالا استفاده می کند.
  • چسب مخصوص بادکنک(امریکایی)
    ما برای طولانی تر شدن عمر بادکنک هلیومی از چسب مخصوص بادکنک برای ماندگاری بالا استفاده می کنیم تا زمان ماندگاری گاز داخل بادکنک به ۳ الی ۷ روز برسد.
ارسال بادکنک هلیومی

ارسال بادکنک هلیومی یا گازی در تهران از طریق خودرو سواری صورت می گیرد و کرایه سرویس یا حمل با توجه به مسافت خریدار از فروشگاه تهران بالن قابل تغییر است. بی شک فروشگاه تهران بالن واقع در شمال تهران پاسخگوی نیاز مشتریان برای خرید بادکنک گازی و لوازم تولد خواهد بود. شرایط ارسال رایگان بادکنک برای سفارش تعداد بالا در تهران و لواسانات(محدوده شهری) می باشد.

بادکنک هلیومی، تزئینی متفاوت برای تولد

بی شک یکی از مهمترین ابزارها برای برگزاری مراسم ها و تولد، بادکنک هلیومی است. چرا که دیگر ابزارهای تزئین محیط روی زمین و یا میز قرار میگیرند، در حالی که بادکنک های هلیومی با توجه به خصوصیات گازی که داخل آن وجود دارد می تواند یک تزئین متفاوت تری را موجب شود و فضایی کاملا متفاوت و مهیج را پدید آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =