بادکنک آرایی

بادکنک آرایی یعنی آراستن و تزئین یک فضا توسط بادکنک که با رنگ ها و طرح های مختلف آن انجام می گردد. از بادکنک آرایی بیشتر به منظور تزئین جشن تولد، مراسم و سالگرد ازدواج و افتتاحیه مراکز و از این قبیل جشن ها استفاده می شود.

دکوراسیون های طراحی شده خوب برای جشن ها و مراسم به سختی یافت می شوند، چرا که مشخصه اصلی یک دکوراسیون مناسب، خلاقانه و بکر بودن آن است. این دو مشخصه هستند که باعث به وجد آمدن میهمانان شما خواهند شد. یکی از بهترین و کم هزینه ترین دکوراسیون ها برای مراسم و جشن ها، بادکنک آرایی است. این دکوراسیون در ذهن بعضی از افراد به عنوان تزیینی برای کودکان شناخته می شود، در صورتی که امروزه در انواع و اقسام  مراسم ها و جشن ها، نه تنها برای کودکان، بلکه برای انواع سنین استفاده می شود.

بادکنک ارایی

تفاوت تزئین بادکنک برای کودکان و بزرگسالان

بادکنک ارایی مراسم جشن کودک و بزرگسال با اندکی تفاوت صورت می گیرد، به طوریکه برای کودکان از تم خاص و رنگبندی های مفرح از بادکنک برای تزئین فضای جشن استفاده می شود ولی برای تزیین مراسم افراد با سنین بالاتر عمدتا بادکنک هایی با رنگ بندی خاص و کلاسیک به کار گرفته می شوند. انتخاب رنگ بادکنک مطابق با محیط از اهمیت زیادی در ارایش بادکنک ها برخوردار است که باید به آن توجه شود. کارشناسان ما بهترین روش و ترکیب رنگ ارایش بادکنک متناسب با موقعیت محل مراسم را برای شما عزیزان در نظر می گیرند.

تفاوت بادکنک ارایی کودک با بزرگسال

اهمیت بکار بردن بادکنک در جشن تولد

بکار بردن بادکنک در جشن تولد بسیار حائز اهمیت است چرا که به محل برگزاری جشن زیبایی و نمای چشم نوازی می بخشد و محیط شادی را برای میهمانان فراهم می کند. همچنین امروزه که ثبت لحظات و تصاویر منحصر به فرد در دنیای مجازی نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می کند، لزوم وجود بادکنک و بادکنک آرایی بیشتر و بیشتر احساس می شود.

تفاوت در نوع بادکنک ها

اگر برای مراسم جشن تولد کودک خود می خواهید از بادکنک آرایی استفاده کنید، حتما از گونه های مختلف بادکنک برای زیبا سازی جشن استفاده کنید. علاوه بر بادکنک های لاتکس ،بادکنک های فویلی و فرم دار گونه ای دیگر از بادکنک ها محسوب می شوند که برای جشن تولد کودک پر کاربرد است. تم های مختلف کارتنی چاپ شده بر روی بادکنک های فویلی زیبایی و نشاط خاصی به جشن تولد کودکان خواهد داد.

همچنین برای مراسم جشن تولد بزرگسالان بادکنک های فویلی از نوع عدد بسیار مرسوم است و درست کردن تم رنگی زیبا به همراه بادکنک های هلیومی نمایی زیبا به محل برگزاری جشن خواهد داد.

بادکنک هلیومی و کاربرد آن در مراسم

بادکنک های هلیومی محیط برگزاری تولد را از یک جشنی ساده به جشنی مجلل تغییر می دهد. این نوع بادکنک ها بدلیل خصوصیات گازی که درونشان است تنوع در تزئینات بادکنک جشن تولد را گوناگون کرده و همچنین استفاده از آن به روشی مرسوم در تزئینات جشن تبدیل شده است که هم بزرگسالان و هم کودکان، وجود آن را در مراسم خود امری ضروری و نشاط آور می دانند.

بادکنک هلیومی

پارامتر های مهم در تزئینات جشن با بادکنک

انتخاب تم مناسب بسیار مهم است و بسته به نوع مراسم صورت می گیرد. برای مثال اگر از یک تم یا شخصیت کارتنی مورد علاقه کودک برای بادکنک آرایی الگو گرفته شود، می توان دکوری زیبا از تم دوست داشتنی او با بادکنک بوجود آورد. یا برای مراسمی چون هالووین، از تم های ترسناک استفاده می شود. برای دیدن انواع تم هااینجا کلیک کنید.

مناسب با فضای جشن در نظر گرفته می شود. برای زیباتر شدن مراسم باید یک همخوانی از رنگ بادکنک با فضای محل برگزاری در نظر گرفت، برای مثال برای زیباتر نشان دادن جشن رنگ کیک و لباس کودک و فضای مراسم را با رنگ بادکنک ها می توان ست کرد.

استفاده از انواع بادکنک مهمترین عامل زینت بخش در بادکنک آرایی مراسم هاست. وجود انواع بادکنک های فویلی و بخصوص هلیومی شکوه منحصر به فردی به جشن ها اعطا می کند.