کپسول ۵ لیتری هلیوم

کپسول های ۵ لیتری گاز هلیوم پر شده از گاز هلیوم گرید ۵ توسط تهران بالن می باشند. میزان فشار گاز داخل این کپسول ها ۱۰۰ بار است و قابلیت شارژ مجدد را نیز دارند.

کپسول های ۵ لیتری تهران بالن استاندارد های لازم را دارا می باشند و از ظریب اطمینان بالایی برخوردارند. این کپسول ها به دلیل فشار زیاد گاز داخل مخزن براحتی قابل استفاده نیستند و نیاز به یک رگلاتور مخصوص برای پر کردن بادکنک از گاز هلیوم دارند.

کپسول 5 لیتری هلیوم

لوازم مورد نیاز در کنار خرید کپسول ۵ لیتری هلیوم

  1. رگلاتور مخصوص بادکنک
    گاز داخل مخازن ۵ لیتری با فشار بالا ذخیره شده است و برای پر کردن بادکنک از طریق این سیلندر نیاز به دستگاه رگلاتور می باشد که وظیفه آن کنترل فشار گاز خروجی از سیلندر به سمت بادکنک می باشد. همچنین این دستگاه قابلیت پر کردن انواع بادکنک(لاتکس و فویلی) را نیز دارد.
    به هیچ عنوان در هنگام انتقال کپسول از رگلاتور برای بلند کردن آن استفاده نکنید.
  2. چسب مخصوص بادکنک
    به منظور افزایش طول عمر ماندگاری گاز داخل بادکنک از چسب مخصوصی استفاده می کنند که داخل بادکنک را عایق و مانع خارج شدن ملکول های ریز گاز هلیوم می شود این سبب می شود که بادکنک پر شده با گاز هلیوم مدت زمان بیشتری(۲ الی ۷ روز) در هوا معلق بماند.

کپسول ۵ لیتری هلیوم قادر به پر کردن چه تعداد بادکنک است؟

تعداد بادکنکی که کپسول 5 لیتری پر می کند

تعداد بادکنکی که با این کپسول می توان پر کرد وابسته به سایز و نوع بادکنک متغیر است. در هر صورت این کپسول قادر به پر کردن ۴۳ بادکنک لاتکس ۱۲ اینچ و یا ۵۰ بادکنک لاتکس ۱۰ اینچ خواهد بود.

در نظر داشته باشید که سایز بادکنک های فویلی هلیومی از ۱۸ اینچ شروع می شود و این یعنی این که بادکنک های فویلی برای پر شدن، گاز بیشتری نسبت به بادکنک های لاتکس مصرف می کنند.

قابلیت حمل آسان

این کپسول ها سبکتر و از ابعاد کوچکتری نسبت به دیگر کپسول های قابل شارژ برخوردارند از اینرو براحتی قابلیت جابجایی دارند.

شرایط تعویض یا عودت کپسول

تهران بالن هزینه هایی که شامل کپسول خالی و رگلاتور توسط خریدار دریافت شده را کسر نخواهد کرد و با برگشت یا عودت لوازم ذکر شده تمام هزینه های دریافتی به خریدار برگشت داده می شود. همچنین تعویض سیلندر خالی با سیلندر پر با پرداخت فقط هزینه شارژ کپسول امکان پذیر می باشد.

همچنین تعویض سیلندر ۵ لیتری با ۱۰ لیتری تنها با پرداخت ما به تفاوت وجه بین دو کپسول امکان پذیر است.