کپسول ۱۰ لیتری گاز هلیوم

کپسول های ۱۰ لیتری هلیوم پر شده با گاز هلیوم گرید ۵ توسط تهران بالن می باشد. میزان فشار گاز داخل این کپسول ها ۱۰۰ بار و قابلیت شارژ مجدد را نیز دارند.

کپسول های ۱۰ لیتری تهران بالن عموما به رنگ سفید و از ضریب اطمینان بالایی برخوردار هستند. این کپسول ها به دلیل فشار گاز زیاد داخل مخزن به راحتی قابل استفاده نیستند و نیاز به رگلاتور مخصوص برای پر کردن بادکنک دارند.

کپسول 10 لیتری هلیوم

لوازم مورد نیاز در کنار خرید کپسول ۱۰ لیتری هلیوم

  1. رگلاتور مخصوص بادکنک
    این رگلاتور بصورت یک فشار شکن عمل میکند به طوریکه فشار گاز خروجی از کپسول را کنترل شده به داخل بادکنک هدایت می کند و قابلیت پر کردن هر نوع بادکنک(لاتکس و فویلی) را نیز دارد.
  2. چسب مخصوص بادکنک
    برای ماندگاری گاز داخل بادکنک لاتکس نیاز به چسب مخصوص بادکنک می باشد. عملکرد این چسب به اینگونه می باشد که پوششی عایق بر جداره داخل بادکنک ایجاد می کند و از خارج شدن ملکول های ریز گاز هلیوم جلوگیری می کند.

کپسول ۱۰ لیتری هلیوم قادر به پرکردن چه تعداد بادکنک است؟

با این کپسول امکان پر کردن ۱۰۰ عدد بادکنک لاتکس ۱۰ اینچ و یا ۹۰ عدد بادکنک لاتکس ۱۲ اینچ را خواهید داشت. این تعداد تست شده توسط تهران بالن می باشد.

تعداد بادکنکی که کپسول 10 لیتری هلیوم پر می کند

نکته مهم در استفاده از این کپسول برای پر کردن بادکنک های فویلی: لازم است بدانید سایز بادکنک های فویلی هلیومی از  ۱۸ اینچ شروع می شود و این یعنی اینکه بادکنک های فویلی نسبت به بادکنک های لاتکس حجم بیشتری از گاز را مصرف می کنند.

قابلیت حمل آسان
سایز کپسول 10 لیتری هلیوم

ارتفاع کپسول ۱۰ لیتری هلیوم در حدود ۱ متر می باشد و با داشتن وزنی حدود ۱۵ کیلوگرم از سهولت حمل برخوردار است و امکان ارسال با پیک موتوری را نیز دارد.

شرایط تعویض یا عودت کپسول

تهران بالن هزینه هایی که شامل کپسول خالی و رگلاتور توسط خریدار دریافت شده را کسر نخواهد کرد و با برگشت یا عودت لوازم ذکر شده تمام هزینه های دریافتی به خریدار برگشت داده می شود. همچنین تعویض سیلندر خالی با سیلندر پر با پرداخت فقط هزینه شارژ کپسول امکان پذیر می باشد.

موارد مصرف کپسول ۱۰ لیتری هلیوم
  • کپسول های ۱۰ لیتری مورد مصرف فروشنده های بادکنک هلیومی که برای شروع کار یا راه اندازی فروشگاه به ان نیاز دارند و یا در مناطقی که امکان انتقال کپسول ۵۰ لیتری دشوار می باشد و یا نوع مصرف بگونه ای است که تعداد فروش بادکنک هلیومی پایین می باشد.
  • موسسات بادکنک ارایی جهت پر کردن بادکنک هلیومی و یا درست کردن دکوراسیون بادکنکی در محل.
  • کسانی که خودشان می خواهند اقدام به پر کردن بادکنک برای داشتن بادکنک هلیومی کنند و یا محل برگزاری جشن به گونه ایست که شرایط خرید بادکنک گازی و انتقال به محل برایشان فراهم نیست.