کپسول ۵۰ لیتری گاز هلیوم

کپسول های هلیوم تهران بالن از گرید ۵ و پر شده در کارخانه اماراتی می باشند همچنین گواهی معتبر کارخانه را دارا و از درصد خلوص ۹۹٫۹۹۹ برخوردار اند سال ساخت سیلندر ها ۲۰۰۰ …. تا ۲۰۱۷ و تمامی مخازن (سیلندر ها) از تست اطمینان برای مصرف کننده برخوردار است.

کپسول های ۵۰ لیتری هلیوم دارای پلمپ کارخانه و فشار گاز داخل مخازن در حدود ۲۰۰ بار می باشد. وزن این سیلندر ها بین ۵۰ تا ۷۰ کیلوگرم می باشد که این تفاوت وزن بستگی به کشور سازنده مخازن دارد.

کپسول 50 لیتری هلیوم

تغییرات دما و تاثیر ان در فشار گاز کپسول ۵۰ لیتری هلیوم

تمامی کپسول های ۵۰ لیتری دارای فشار ۲۰۰ بار کارخانه اماراتی می باشند و بایستی میزان فشاری که رگلاتور های هلیوم برای اولین بار با نصب بر روی کپسول نشان دهند بین ۱۹۰ الی ۲۰۰ بار باشد. تنها عواملی که در نشان دادن فشار گاز هلیوم تاثیر گذار است شرایط اب و هوایی می باشد.
در فصل زمستان و شرایط اب و هوایی سرد فشاری که مانومتر کپسول هلیوم نشان می دهد معمولا ۱۰ بار پایین تر از شرایط اب و هوایی گرم یا فصل تابستان می باشد.

کپسول ۵۰ لیتری هلیوم ۲۰۰ بار قادر به پر کردن چه تعداد بادکنک است؟

با این کپسول امکان پر کردن تعداد ۸۰۰ بادکنک لاتکس ۱۲ اینچ را خواهید داشت البته عوامل زیادی برای پر کردن بادکنک در این تعداد تاثیر گذار خواهند بود.
در نظر داشته باشد که در هنگام پر کردن بادکنک لاتکس پرتی زیادی از لحاظ ترکیدن بادکنک و سوراخ درامدن بادکنک در هنگام پر شدن خواهید داشت همچنین سایز بادکنک های فویلی هلیومی از ۱۸ اینچ شروع می شود و این یعنی اینکه بادکنک های فویلی نسبت به لاتکس گاز بیشتری را مصرف می کنند.

تعداد بادکنکی که با کپسول هلیوم پر میشود

جابجایی و حمل(رایگان)

این کپسول ها به دلیل وزن بالایی که دارند از شرایط سخت تری برای جابجایی نسبت به کپسول های ۲۰ و ۱۰ لیتری برخوردارند. تهران بالن جهت رفاه حال مشتریان امکان ارسال رایگان برای مشتریان داخل تهران و همچنین ارسال رایگان به باربری برای پوشش دادن به هزینه های شهری برای مشتریان شهرستان فراهم کرده است.

تجهیزات لازم در کنار کپسول برای پر کردن بادکنک

  1. رگلاتور مخصوص بادکنک
  2. تبدیل یا واسط بین رگلاتور و کپسول هلیوم
  3. چسب مخصوص بادکنک(Hi-float)
  4. پمپ چسب بادکنک
آیا می دانید لوازم مورد نیاز برای راه اندازی فروشگاه بادکنکی یا تولدی چیست؟

علاوه بر موارد بالا فروشگاه داران نیازمند تکنیک هایی برای پیش بردن اصول کاری در افزایش فروش می باشند که در این مقاله به تمامی راهکار ها و نیاز فروشگاه اشاره شده است.