گاز هلیوم برای بادکنک

گاز هلیوم برای بادکنک

گاز هلیوم برای بادکنک

این گاز در سیلندرهای صنعتی استاندارد برای کسانی که می خواهند خودشان اقدام به پر کردن بادکنک با گاز هلیوم کنند در فروشگاه تهران بالن عرضه می شود. و با توجه به نیاز خریدار در سیلندر های ۵ لیتری و ۱۰ لیتری بفروش می رسد.

اخیرا دیده شده برخی افراد سودجو از ترکیب گاز ازت با هلیوم در سیلندر های قابل شارژ آن را به عنوان هلیوم خالص بفروش می رسانند. که این امر باعث ایجاد ناخالصی در گاز داخل کپسول می شود و بادکنک های پر شده با این گاز از خصوصیاتی نظیر

گاز هلیوم برای بادکنک در سیلندرهای صنعتی

را شامل می شوند.

گاز هلیوم درون کپسول های یکبار مصرف

گاز هلیوم برای بادکنک درون کپسول های یکبار مصرف باید دارای نشان استاندارد و یا تضمین هلیوم خالص درون کپسول از طرف فروشنده را شامل شوند تا صحت خالص بودن گاز برای خریدار ثابت شود.

عموما گاز درون کپسول های یکبار مصرف که در بازار بفروش می رسد از گاز های ترکیبی که خطر اشتعال و انفجار را دارند پر شده است و فروشنده ها این کپسول ها را تحت عنوان گاز بادکنک بفروش می رسانند نه به عنوان اینکه گاز هلیوم داخلش پر شده است.

گاز هلیوم درون کپسول یکبار مصرف

توصیه تهران بالن از خرید هر گونه کپسول یکبار مصرف غیر مجاز برای بادکنک اجتناب کرده و تنها از مراکز معتبر و یا فروشگاه تهران بالن تهیه فرمایید.

گاز درون کپسول های یکبار مصرف تهران بالن از هلیوم خالص می باشد و هیچ گونه خطر و احتمال اشتعال را ندارد.

سه راه مهم برای تشخیص خالص بودن گاز هلیوم درون کپسول

  • گاز هلیوم به هیچ عنوان بو و رنگ ندارد.
  • تنفس گاز هلیوم بر روی تارهای صوتی اثر گذاشته و باعث نازک شدن صدا می شود در صورتی که گاز هیدروژن باعث بم شدن صدا می شود.
  • گاز هلیوم برای بادکنک آتش را خاموش می کند در صورتی که گازهای دیگر اشتعال پذیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =