چاپ روی بادکنک برای تبلیغات

چاپ روی بادکنک از بهترین روش ها برای برقراری ارتباط به روشی مهیج و تاثیرگذار است. این برقراری ارتباط به منظور معرفی و تبلیغات یک کسب و کار، گرامیداشت یک رویداد و دکوراسیون فضا انجام می شود و به دلایلی از قبیل سه بعدی بودن، رنگی بودن و شادی بخش بودن، از قدرت تاثیر گذاری بالایی برخوردار هستند.
بادکنکی که روی آن چاپ انجام شده را با نام بادکنک تبلیغاتی نیز می شناسند که امروزه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

چاپ روی بادکنک

از جمله ویژگی های بادکنک تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • سازگاری با محیط زیست: در این شیوه تبلیغاتی، یعنی چاپ روی بادکنک، بر خلاف تبلیغات با تراکت، که اغلب لحظاتی پس از دریافت آن دور ریخته می شوند و محیط را کثیف می کنند، بادکنک ها باقی مانده باعث آلودگی نمی شوند.
  • زمان موثر تبلیغ چندین برابر روش های تبلیغاتی دیگر است: به این صورت که زمان در معرض دید بودن یک تبلیغ تلویزیونی، تراکت، پست یا پیام در دنیای مجازی و … ، مدت زمانی بسیار محدودی در دیدرس هستند، در صورتی که یک بادکنک تبلیغاتی ساعت ها و روز ها پس از اهدا به افراد، در منزلشان تبلیغات شرکت شما را برای حاضرین انجام می دهد.
  • سه بعدی بودن: یکی از وجوه تفاوت بادکنک تبلیغاتی با دیگر ابزار تبلیغات، سه بعدی بودن آن است. تبلیغات موجود در تلویزیون و فضای مجازی از طریق صفحه نمایشگر و تبلیغات تراکتی در کاغذ انجام می شوند که بیننده همه را در فضایی دو بعدی می بیند، در صورتی که چاپ روی بادکنک در سه بعد تبلیغات شما را انجام می دهد و همین موضوع باعث دو چندان شدن تاثیر تبلیغ خواهد شد.
  • سرگرمی: بادکنک تبلیغاتی علاوه بر تاثیرگذاری مضاعف بر روی افراد، وسیله ای برای سرگرمی کودکان نیز هست. به این ترتیب که به دلیل تامین وسیله سرگرمی برای فرزندانشان، موجب احساس رضایت برای والدین و تثبیت برند شما در ذهن آنها خواهد شد.

چاپ تک رنگ بر روی بادکنک الوان در تیراژ ۱۰۰۰ عدد با بهترین کیفیت

چاپ بادکنک در سایز ۱۲ اینچ ( استاندادر ) و از جنس بادکنک تایلند استفاده می شود چرا که بادکنک های تایلندی از ضخامت بالاتری در میان بادکنک های مکزیک برخوردارند و این سبب می شود چاپ کیفیت بالاتری به خود بگیرد.

ما به هیچ وجه از بادکنک های چینی برای چاپ استفاده نمی کنیم.

سفارش چاپ روی بادکنک برای تعداد حداقل ۱۰۰۰ عدد بادکنک تا ۱۰ هزار بادکنک پذیرفته می شود.

مراحل ثبت سفارش برای چاپ روی بادکنک

  • انتخاب رنگ های مورد نظر بادکنک لاتکس
  • ارسال لوگو در قالب فایل کرل و در ابعاد ۹*۹

مدت زمان چاپ روی بادکنک در حالت عادی ۷ روز کاری می باشد.